Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Litchi i Panorama 360 ale obraca modelem a nie gimbalem??
Witam

Przesiadłem się na Insipre 1Pro i badałem sobie aplikacje DJI GO i Litchi. Opcja w Litchi automatycznej panoramy 360 była by dla mnie przydatna ale trochę się zaskoczyłem że apka obraca modelem a nie gimbalem?!?! WTF?? Trochę to bzdura. Kiedyś tak robiłem panoramy hexą. Potem już tylko obracając gimbalem manulanie lub automatycznie z gimbalem Align G3-5D podwieszonym na S1000.
Ale pierwsze wrażenie z Inspire 1 i Litchi było zaskakująco kiepskie. Robi to dziwnie, chaotycznie i jeszcze nie bardzo trzyma pozycję.
W końcu zrobiłem sobie ręcznie panoramę. Trochę przeszkadza brak możliwości pełnych obrotów 360stopi bo X5 ma w pewnym momencie blokadę ale do tego można się przyzwyczaić i wyrobić sobie technikę.

Być może można w ustawieniach zmienić by obracał się gimbal a nie model ale nie sprawdziłem tego jeszcze.

Może macie podobne doświadczenie w tej kwestii...
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Litchi i Panorama 360 ale obraca modelem a nie gimbalem?? - przez demophotography - 10-21-2017, 11:31 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości